Auto Podbabská funguje téměř třicet let. Vsází na rodinnou atmosféru i neustálé inovace

Na rodinné atmosféře a znalosti přání a potřeb zákazníků zakládá svou existenci Auto Podbabská. Autorizovaný prodejce a servis pro značky Volkswagen, Seat a Škoda funguje na trhu už sedmadvacet let. Přesto jde stále s dobou a nedávno prošlo rozsáhlou rekonstrukcí jak zázemí, tak prodejních ploch. Mezi služby přibyly i non-stop myčka či CNG stanice. Nyní plánuje vedení společnosti dobíjecí stanici pro e-vozy.

 

Vše, co člověk potřebuje řešit, když dojde na otázku auta, nabízí Auto Podbabská na jednom místě. Aby zákazníkům vyšli maximálně vstříc, kromě prodeje vozů Škoda či Volkswagen nabízí i servis, prodej a výkup ojetých vozů, poradenství lidem se sníženou pohyblivostí či kompletní servis fleetového centra pro velké společnosti zařizující vozový park.

 

Podle zaměstnanců je to právě zájem o zákazníka a maximální snaha mu vyjít vstříc, co Auto Podbabská odlišuje. „Vše u nás začíná a končí potřebami zákazníka. Přes týden řešíme příjem zákaznických vozů do servisu na běžné prohlídky i vážnější opravy. Zároveň zpracováváme cenové nabídky nových vozů. Klíčová je ale komunikace všech oddělení od myčky po účtárnu,“ popsal ředitel společnosti Michal Cvekl.

Unikátní na společnosti ale je především její dlouholetá tradice. Prodej i servis Auto Podbabská totiž funguje už od roku 1992. „Máme tu řadu zaměstnanců od roku 1993. Před dvěma lety jsme se ale loučili s kolegou, který zde pracoval ještě v dobách, kdy se podnik jmenoval Autodružstvo Praha. Byl tu celých čtyřicet let,“ dodal Cvekl s tím, že stávající zaměstnanci oceňují právě přátelský a rodinný kolektiv a zázemí stabilní společnosti.

 

Díky stálému týmu zaměstnanců se tak ve firmě vytvořila unikátní kultura a řada tradic a zvyků. „Zahrnuje vše od novoročního firemního večírku po řízky v kantýně každý pátek,“ podotkl se smíchem Michal Cvekl. Zaměstnanci jsou navíc neustále vzděláváni a mají možnost se posouvat dál. „Pokud vidíme u některého ze zaměstnanců potenciál a chuť do práce na vyšších pozicích, je možné postupu dosáhnout. Obecně pak vítáme jakéhokoliv spolehlivého a zodpovědného člověka, který chce opravdu pracovat,“ uzavřel šéf Auto Podbabská Michal Cvekl.